Ubytování

Připravujeme pro Vás možnost ubytování ve stylových historických aparmánech spojených s dějinami zámečku.

K dispozici budou tyto apartmány:

Byt pana nadlesního Vám, s nostalgií i lehkou dávkou irionie, připomene časy, kdy v domě sídlil knížecí lesní úřad a správce okolních lesů Gabriel Jirsík vyrážel s Jeho Jasností Engelbertem Ferdinadem z Auerspergu na slavné hony pod Zelenou Horu. Byt se skládá ze starožitné novobarokní ložnice s dvojicí postelí; prostorné kuchyně s rozkládacím otomanem (přistýlka pro 2 osoby), kachlovým sporákem i indukční varnou deskou, mikrovlnou troubou a ledničkou; klenuté koupelny s vanou a předsíně plné trofejí.

Apartmán kněžny Gabriely skrývá klenutou ložnici s manželkou postelí ve stylu biedermaier; dále rozlehlý, taktéž klenutý předpokoj se starožitnou sedací soupravou a dalším nábytkem; malou, ale plně vybavenou kuchyňku (indukční varná deska, lednička, myčka, mikrovlnná trouba …); a ještě menší, ale o to půvabnější koupelnu se sprchovým koutem. Právě sem odjížděla do klidu kněžna Gabriela z Auerspergu, když její muž pořádal na zelenohorském zámku hlučné večírky.

Apartmán s nebesy nabídne dvě ložnice zařízené stylovým nábytkem (1x manželská postel s nebesy, 1x 1,5 lůžko) se společnou koupelnou a kuchyňkou.

Apartmány budou k dispozici postupně v průběhu roku 2021.
Ideální pro týdenní prázdninový pobyt.
Informace na tel: 731 015 547 nebo zelenohorskaposta@gmail.com.